كاربر ميهمان ( عضويت - ورود )
فارسي   |   العربي  |   الكردية | English

 • انجام روش نوين درماني صد درصد طبيعي PRP

  در اين روش پلاسماي غني از پلاكت طي مراحلي از خون بيمار تهيه شده و به نواحي آسيب ديده تزريق ميگردد

 • مشاوره رايگان

  انجام مشاوره تلفني و حضوري رايگان و جوابگويي به تمامي سئوالات پزشكي شما 22702041 - 021

 • كاشت موي طبيعي و قابل رشد

  انجام كليه روش هاي كاشت موي طبيعي شاملFUT و FIT و تركيبي و طراحي خط رويش مو منحصر به فرد و علمي

 • انجام روش كاملاً جديد و پيشرفته مزوتراپي

  در اين روش داروهاي شامل ويتامين ها مواد معدني عصاره هاي گياهي و ... بطور مستقيم به ناحيه مزودرم تزريق ميشوند.

مقالات

     تاريخ انتشار :
PRP چيست ؟
در خون ما به غیر از سلول های قرمز و سفید خون سلول هایشناخته شده ای به نام پلاکت ها نيز وجود دارند كه عملکرد آنها، تسریع بهبود و کمک به لخته شدن خون در محل زخم است پلاکت ها حاوی فاکتورهای رشدی هستند که باعث بازسازی سلول ها در بدن می شود کمک کردن پلاکت ها در لخته شدن خون، رمز توانایی بدن در بهبود زخم است خواص پلاکت ها به خصوص در بازسازی بافت ها به طور گسترده ای در پزشکی، شناخته شده است و از دو دهه گذشته در پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است.
PRPپلاسمای غنی از پلاکت خوناست که تعداد ژلاكتهاي موجود در آن حدود پنجبرابر تعداد پلاکت موجود در خون طبیعی است
پزشكان بر اين باورند که با افزایش تعداد پلاکت هادر یک منطقه زخمی، ظرفیت التیام بافت در آن منطقه شتاب خواهد یافت و در نتيجه تزریق پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) تکنیکی است که برای بهبود سريع بدن كه در آن از خون خود بدن استفاده می شود.
از اين تكنيك درماني جهت بيماري ها و زيبايي پوست و مو به شرح زير استفاده ميشود البته اين روش در شرايطي نتيجه بخش خواهد بود كهکه معاینه بیمار ، انتخاب روش درمانی، تعداد دفعات تزریق و…توسط یک پزشک متبحر انجام گیرد..
نحوه تأثر PRPبرمو:
درروشدرمانیPRP با تزریق مقادیر زیادی پلاكت به محل ریشه های مو منجر به آزاد شدن فاكتورهای رشد و تحریك فولیكولهای مو كه در مرحله تلوژن هستند مي شود و همچنین درمنطقه تزریق با افزایش مویرگها تغذیه بهتری برای فولیكولهای مو فراهم آورده و باعث رویش و تقویت موهای جدید میگردد.
استفاده از PRP برای درمان ریزش مو که دارای پتانسیل لازم برای تغییر راه درمان است، آن را به عنوان انقلابی در درمان ریزش مو در سراسر جهان تبدیل کرده است. پزشکان از این تکنیک برای رشدموی کم پشت شده، پیوند مو، و بهبود زخم استفاده می کنند كه در نتيجهتعداد بسیار زيادي از بیماران از این نوع درماندر سراسر جهان بهره مند شده اند.
نحوه تأثر PRPبر پوست:
قوام و خاصیت کشسانی پوست شما مربوط به وجود کلاژن و کراتین در ساختار پوست می باشد و کاهش اثر این دو منجر به بروز آثارپیری در پوست میگردد.با تکنیک PRPفاکتورهای رشد که منجر به تکثیر و بازسازی فیبروبلاستها و کراتینوسیتها می شوند از خون شما با تکنیکهای خاص جداسازی شده و با فعال کننده های ویژه بصورت مستقیم در موضع تزریق می گردند ، بنابراین بصورت کاملا طبیعی و معجزه آسا تولید کلاژن و کراتین بافتی افزایش یافته و قوام و شادابی پوست به آن باز میگردد. از اين روش جهت موارد زير استفاده ميشود :
 • درمان چروکهای پشت دست
 • درمان چروکهای صورت و گردن
 • درمان پف و سیاهی دورچشم
 • درمان اسکارهای ناشی از سوختگی ، جراحی و آکنه
 
آیا PRP دارای عوارض میباشد؟

در این روش بدلیل اینکه از محتویات خونی هر شخص برای خودش استفاده میشود ، ‌ اصولا شاهد عارضه ای خاص نمی باشیم. تورم و قرمزی بسیار مختصردر موضع تزریق هم اصولا در طی همان روز بهبود می یابد. شما فورا بعد از درمان قادر خواهید بود به فعالیت روزمره خود بپردازید. 
منبع مقاله :
نقشه سایت | صفحه اصلي | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانش مو مي باشد و هرگونه كپي برداري پيگيرد قانوني دارد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون