كاربر ميهمان ( عضويت - ورود )
فارسي   |   العربي  |   الكردية | English

 • انجام روش نوين درماني صد درصد طبيعي PRP

  در اين روش پلاسماي غني از پلاكت طي مراحلي از خون بيمار تهيه شده و به نواحي آسيب ديده تزريق ميگردد

 • مشاوره رايگان

  انجام مشاوره تلفني و حضوري رايگان و جوابگويي به تمامي سئوالات پزشكي شما 22702041 - 021

 • كاشت موي طبيعي و قابل رشد

  انجام كليه روش هاي كاشت موي طبيعي شاملFUT و FIT و تركيبي و طراحي خط رويش مو منحصر به فرد و علمي

 • انجام روش كاملاً جديد و پيشرفته مزوتراپي

  در اين روش داروهاي شامل ويتامين ها مواد معدني عصاره هاي گياهي و ... بطور مستقيم به ناحيه مزودرم تزريق ميشوند.

مقالات

     تاريخ انتشار :
انواع درمانهای ریزش مو
-
داروها:
درمان های ریزش مو دارای دامنه وسیعی از قوی تا ضعیف و از ارزان تا گران میباشند. بیشتر بستگی دارد به اینکه چه مقدار از موها از بین رفته است و اینکه کدام در اولویت است و اینکه بیمار بخواهد تنها قسمت بی مو را پوشش دهد یا اینکه آن را جایگزین کند.
درمان های رایج :
·        بافت مو یا کلاه گیس: کلاه گیس ها و بافت مو هایی که کل سر را پوشش دهند یا افزودن مو به موهای موجود که سر را به حالت پرمو بازگرداند پرهزینه اند. آنها ، مخصوصا برای بیماران سرطانی بیمارانی که ریزش موی موقتی دارند کاربرد دارند.
·        کرم ها و لوسیون های موضعی: ماینوکسیدیل قوی، میتواند برخی رشد موها را، بخصوص آنهایی را که ریزش موی ارثی دارند را بازگرداند. این باید مستقیما روی سر استفاده شود. فیناستراید قوی (پروپشیا) که به شکل قرص می باشد مخصوص آقایان است.به گفته آکادمی پزشکان خانواده آمریکا ممکن است بیش از 6 ما برای موثر بودن این داروها زمان صرف شود.
·        دارو های ضد التهاب: تجویز کرم ها یا تزریق های حاوی استروئید میتوانند فولیکول های آسیب دیده یا ملتهب شده توسط مواد شیمیایی و یا کشیدن بیش از حد مو را التیام بخشند.
·        جراحی: آقایان کاندید های بهتری هستند جهت تکنیک جراحی کاشت مو زیرا ریزش موی آقایان به یک یا دو ناحیه از سر محدود است. روند پیوند مو، که شامل انتقال گرافتهای مو از نواحی دارای مو به نواحی بدون مو است و این انتقال موها آنقدر ادامه می یابد تا کچلی سر پوشش یابد. عوارض جانبی آن ، تورم، کبودی و سردرد می باشد.
درمان های طبیعی:
به گفته موسسه اسکلتی عضلانی و بیماری های پوستی آمریکا ، ممکن است این نوع درمانها کمکی به رویش دوباره مو کمکی نکند و برخی از آنها نیز هنوز توسط تحقیقات پزشکی اثبات نشده اند. با این حال از دیگر درمان های کچلی پوست گزارش شده می توان به گیاهان چینی، طب سوزنی، روی و ویتامین های مکمل، روغن گل پامچال و عطر درمانی اشاره کرد. اما براس استفاده از هر روشی باید ابتدا با پزشک مشورت کرد.
 
منبع مقاله :
نقشه سایت | صفحه اصلي | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانش مو مي باشد و هرگونه كپي برداري پيگيرد قانوني دارد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون