كاربر ميهمان ( عضويت - ورود )
فارسي   |   العربي  |   الكردية | English

 • انجام روش نوين درماني صد درصد طبيعي PRP

  در اين روش پلاسماي غني از پلاكت طي مراحلي از خون بيمار تهيه شده و به نواحي آسيب ديده تزريق ميگردد

 • مشاوره رايگان

  انجام مشاوره تلفني و حضوري رايگان و جوابگويي به تمامي سئوالات پزشكي شما 22702041 - 021

 • كاشت موي طبيعي و قابل رشد

  انجام كليه روش هاي كاشت موي طبيعي شاملFUT و FIT و تركيبي و طراحي خط رويش مو منحصر به فرد و علمي

 • انجام روش كاملاً جديد و پيشرفته مزوتراپي

  در اين روش داروهاي شامل ويتامين ها مواد معدني عصاره هاي گياهي و ... بطور مستقيم به ناحيه مزودرم تزريق ميشوند.

مقالات

تاریخچه کاشت مو طبیعی

اگر بخواهیم به تاریخچه کاشت مو اشاره کنیم ، در دهه ۱۸۲۰میلادی تئوری کاشت موی طبیعی با انجام یک طرح پژوهشی در حیوانات آزمایشگاهی به اثبات رسید. کاشـت مــوی طبیعی برای اولیــن بار در انسان توسط پزشکی ژاپنی به نام دکتر اوکودا(Dr. Okuda) در سال ۱۹۳۹به انجــــام رسید وسپـــس در سال ۱۹۵۹تـــوسط پزشــــک آلمانی دکتــر اورنتریخ(Dr. Orentreich)برای اولین بار اثر درمانی کاشت مو جهت رفع ریزش موی مردانه را توصیف کرد و برداشت مو از پشت سر و پیوندآن در مناطق کم مو یا طاس جلوی سر را برای درمان قطعی این نوع ریزش انجام داد
در ابتدا کاشت مو به روشهای مختلف دسته دسته ایی یا (Punch grafting) انجام می شد که مشکلات و سختی های خود را داشت و بعد از آن به صورت دسته‌های کوچکتر مو موسوم به میکرو گرافت (شامل یک یا دو تار مو) ومینی گرافت (شامل سه تا شش تار مو) انجام شد که سبب نتایج بسیار رضایت بخش وطبیعی شده است. نتایج حاصل از پیوند موهای اولیه منجر به ناامیدی و بدبینی پزشکان و مراجعین شد، اما پیشرفت دانش پیوند مو نشان داد که می‌توان بجای برداشت موها با پانچ یک نوار از پشت سر جدا نموده و سپس آن نوار را به قطعات کوچکتری تقسیم نمود و سپس آن نوار را در سوراخ‌های پانچ شده جلوی سر کاشت.
اما باز هم سخت بودن عمل جراحی برای بیمار و مشکلات برداشت نوار پوست از پشت سر و پیشرفت تکنولوژی و ظرافت بیشتر تجهیزات پزشکان را به فکر بازگشت به تکنیکPunch Graft اما این بار با استفاده از وسایل بسیار ظریف تر انداخت به گونه‌ای که بجای پانچ‌های چند میلیمتری گرافت‌هایی با تنها ۱میلیمتر قطر که شامل واحد کامل فولیکولار بود انداخت این تکنیکFollicular unit extraction نام گرفت.
در این متد گرافتها به اندازه واحدهای فولیکولی طبیعی موجود در سر خارج می‌شوند که این واحدها شامل ۱تا ۴تار مو می‌باشند این گرافتهای ظریف به نحوی خارج می‌شوند که جامعیت ساختمان فولیکولی آنها حفظ می‌شود و در شکافهای بسیار کوچکی که در ناحیه بدون مو با سوزن ایجاد شده کاشته می‌شوند. این روش طبیعی ترین نتایج را داشته و خط موی ایجاد شده با این روش مشابه خط موی طبیعی می‌باشد و مانند روش‌های دیگر نمای عروسکی ندارد.امروزه این تکنیک با نامFIT دقت بیشتر یافته و نتایج بسیار شگفت انگیزی را در کاشت مو رقم می‌زند.
در انتها توصیه می شود  قبل از تصمیم گیری برای پیوند مو، از راهنمایی پزشکان و کارشناسان متخصص استفاده نمایید. 
نقشه سایت | صفحه اصلي | تماس با ما
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانش مو مي باشد و هرگونه كپي برداري پيگيرد قانوني دارد.
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط سارگون